header

Genel Bilgiler


Sempozyum Tarihi ve Yeri

Sempozyum 23 - 26 Ocak 2014 tarihleri arasında Crowne Plaza Otel Bursa'da gerçekleştirilecektir.


Sempozyum Dili

Sempozyum resmi dili Türkçe' dir.


Kayıt Masası

23 - 26 Ocak 2014 tarihlerinde 07:30 - 24:00 arası hizmet verecektir.


Stand Alanları

Sempozyum süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 23 Ocak 2014 tarihi itibarı ile 08:00-19:00 saatleri arasında 26 Ocak 2014 tarihine kadar açık kalacaktır.


Yaka Kartı

Kayıt masasında kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının sempozyum süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir. Ayrıca bilimsel toplantılara ve sempozyum süresince düzenlenecek olan sosyal aktivitelere katılmak için gerekmektedir.


Katılım Belgesi

Sempozyuma kayıtlı katılımcıların belgeleri 25 Ocak 2014 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir.


Sunu Teslim / Kontrol Odası

Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Sempozyum süresince salonlarda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD yada taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.


Davet Mektubu

Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.